Наочна інформація (виставки)
У грудні 2017 року виповнується 295 років від дня народження видатного українського письменника, поета, філософа, фольклориста Григорія Сковороди та 80 років від дня народження українського журналіста, політика, полум'яного патріота В'ячеслава Максимовича Чорновола та талановитого Гната Хоткевича. Бібліотека пропонує віртуальні виставки книг, присвячені цим ювілярам та запрошує відвідати бібліотеку
У листопаді Україна відзначатиме День української мови та писемності, День гідності та свободи та День пам'яті жертв голодоморів. З цієї нагоди бібліотека пропонує ознайомитися з новими виставками книг у читальному залі.
14 жовтня Україна відзначатиме День українського козацтва та День захисника України. Бібліотека пропонує цікаву підбірку історичних художніх творів та запрошує до читального залу для ознайомлення з виставкою. До виставки додається список книг з анотаціями.
Напередодні Дня вчителя бібліотека запрошує до перегляду творів педагогів-класиків
До уваги читачів виставка-огляд про видатних українців ( Т.Шевченка, І.Франка, Л. Українку, В. Стефаника та інших )у книгах Івано-Франківських письменників
1 Вересня День знань. Бібліотека вітає зі святом початку нового навчального року та запрошує до читального залу для ознайомлення з новою книжковою виставкою та цікавими статтями з освітянської преси!
У серпні Україна святкує День Незалежності . Бібліотека запрошує до читального залу ознайомитися з новими книжковими виставками
Червень знаменний Днем Конституції України
Шановні педагоги! У травні Україна відзначатиме пам'ятні дати, що знаменують як сумні події минулого, так і незабутні сучасні. Бібліотека підготувала віртуальні та наочні виставки книг та запрошує їх відвідати

1. 8-9 травня, День пам'яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Виставка-пам'ять "Шквал болю, крові, смерті..."

2. 14 травня День Матері. Виставка поезій, присвячених матерям "Яка святиня  -  мамина любов"

3. 5 травня випонюється 110 років від дня народження української письменниці Ірини Вільде (Дарини Макогон). Б-ка представляє невеличку виставку її творів "Велич Ірини Вільде  -  у відстоюванні справедливості"

4. 24 травня День Рівноапостольних Кирила і Мефодіяя. День слов'янської писемності і культури. Інформаційна поличка "Творці слов'янської азбуки"

5.1 червня Міжнародний день захисту дітей. "Місія честі, любові, добра"

Шановні працівники освіти! До відзначення знаменних та пам'ятних дат у квітні місяці бібліотека підготувала цікаві віртуальні та наочні виставки літератури. Запрошуємо відвідати та ознайомитися. 2017 р.

1. ЛЮДИ НЕБА.  Виставка підготовлена до  Дня авіації та космонавтики і розповідає про видатних корифеїв авіації та космонавтики : І. Сікорського, О.Антонова, С. Корольова, К. Чурюмова, а також космонавтів.

2. Віртуальна виставка-презентація фотокниги Михайла Загреби "Пропусти Чорнобиль крізь серце" до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.

3.  ПРИРОДО-ЧАРІВНИЦЕ. ЗЕМЛЯ - ОАЗА НАША.  До Дня Матері-Землі, та Дня довкілля, що відзначаються у квітні, віртуальна та наочна  виставка фотоальбомів про Прикарпаття та проблеми екології.